Tebrik
Fakültemiz Çocuk SaÄŸlığı ve Hastalıkları HemÅŸireliÄŸi Anabilim Dalı ÖÄŸretim Üye ve Elemanlarımızdan Doç. Dr. Nurdan AKÇAY DÄ°DÄ°ÅžEN, Doç. Dr. Figen YARDIMCI, ArÅŸ. Gör. Dr. Dilek ZENGÄ°N ve ArÅŸ. Gör. Dr. Seda ARDAHAN’ın proje ekibinde yer aldığı, Afet Bölgesinden Dicle Üniversitesi iÅŸbirliÄŸi ile Dicle Üniversitesi ÖÄŸretim Üyesi Doç. Dr. Funda GÜMÜÅž’ün PROJE yürütücüsü olduÄŸu “Afetlerde Çocuk Merkezli Psikososyal Müdahale: EÄŸitici EÄŸitimi” TÜBÄ°TAK 2237-A Bilimsel EÄŸitim Etkinlikleri DesteÄŸi Programına kabul edilmiÅŸtir.
Fakültemizin ÖÄŸretim Üye ve Elemanlarının araÅŸtırmacı ekibinde olduÄŸu ilk TÜBÄ°TAK 2237-A kabulü olan projesi için ÖÄŸretim Üye ve Elemanlarımızı gönülden tebrik ederim.
Prof. Dr. AyÅŸegül DÖNMEZ
EÜ HemÅŸirelik Fakültesi Dekanı