Tebrik
Fakültemiz Kadın SaÄŸlığı ve Hastalıkları HemÅŸireliÄŸi Anabilim Dalı ÖÄŸretim Üyemiz Doç. Dr. Özlem Demirel Bozkurt’un yürütücüsü olduÄŸu “Görme yetersizliÄŸi olan kadınlara, yakınlarına ve onlara hizmet sunanlara yönelik kadın kanserleri farkındalık eÄŸitimi” Projesi TUBÄ°TAK 4008 özel gereksinimli bireylere yönelik kapsayıcı toplum uygulamaları destekleme programı kapsamında kabul edilerek, 2022/1 dönemi ülkemizde 42 desteklenen proje arasına girmiÅŸ, Üniversitemizi temsilen tek projedir.
ÖÄŸretim üyemizi ve proje ekibini gönülden tebrik ederim.
Prof. Dr. AyÅŸegül DÖNMEZ
EÜ HemÅŸirelik Fakültesi Dekanı