Tebrik
Sayın ÖÄŸretim Üyelerimiz/Elemanlarımız, Ä°dari Personellerimiz ve Sevgili ÖÄŸrencilerimiz;
Fakültemiz Kadın SaÄŸlığı ve Hastalıkları HemÅŸireliÄŸi Anabilim Dalı ÖÄŸretim Üyesi Doç. Dr. Duygu GÜLEÇ ÅžATIR' ın Proje YürütücülüÄŸünü yaptığı, Yüksek Lisans ÖÄŸrencisi Aysun Özlem SARI' nın "Deprem Sonrası Menopozal Dönemdeki Kadınların GeçiÅŸ Teorisine Göre YaÅŸadıkları Deneyimlerin ve SaÄŸlık Ä°htiyaçlarının Belirlenmesi" baÅŸlıklı tez çalışması TÜBÄ°TAK 1002- B Acil Destek Modülü kapsamında desteklenmeye hak kazanmıştır.
ÖÄŸretim Üyemizi ve Yüksek Lisans ÖÄŸrencimizi gönülden tebrik ederim.
Prof. Dr. AyÅŸegül DÖNMEZ
EÜ HemÅŸirelik Fakültesi Dekanı